Gej anonse

Winnon kliknij Winnon Jestem sympatycznym, niewymagającym chłopakiem o skłonnościach homoseksualnych. Poszukuje dużo...
horacy kliknij horacy Poznam dyskretnego pana, wiek nie ma znaczenia. Najbardziej odpowiada mi miłość oralna.
XenoX kliknij XenoX Jestem niezaspokojonym facetem i mam dość tego stanu rzeczy. Poszukuje konkretnego faceta, który...
Moniuszko kliknij Moniuszko Mój anons kieruję do wyrozumiałego chłopaka. Nie mogę znaleźć przyjaciela, nad czym bardzo boleję....
Glon kliknij Glon Jestem osobą kulturalną, inteligentną i uczciwą. Szukam chłopaka otwartego i dyskretnego. Mnie nie...
edek kliknij edek Jestem gejem. Szukam dyskretnego fetyszysty.

Gej oferty

Stworzyliśmy ten portal dla tych mężczyzn, którzy nie chcą seksu z kobietami i interesują się tylko innymi mężczyznami. Jeśli Ty jesteś gejem to ta strona na której znajdziesz gej anonse jest idealnie dla Ciebie. Znajdziesz na niej "prywatne" ogłoszenia gejów:

  • Blondynów
  • Brunetów
  • Rudych

Gej ogłoszenia

Panowie są w różnym wieku i mają różne preferencje. Nie musisz się obawiać, umawiając się przez nasze gej ogłoszenia masz zagwarantowaną dyskrecję. Jak lubisz to robić? Jesteś dominujący czy może wolisz być uległy w łóżku? Wszystko zleży do Ciebie, możesz wybrać takiego faceta który podoba Ci się najbardziej. Lubisz zakończyć dzień dobrym analnym bądź oralnym seksem? To po co czekać, umów się już dziś na taką zabawę. Nikt się nie dowie o tym że wolisz panów niż panie, wszystko będzie bardzo dyskretnie. Dlatego też nie zastanawiaj się długo, tylko otwórz się na przygodę jaka na Ciebie czeka. Zobaczysz jak to jest poczuć w sobie mężczyznę i być mu oddanym bez reszty. Poznaj rozkosz jaką może Ci dać idealny partner, on dla Ci to, czego kobieta nie jest w stanie Ci dać.